A40_Cinžák Na Moráni

Zpět na reference

A40_Cinžák Na Moráni


Datum: 10.12.2010

Kategorie: Bytové domy

název: A40_Cinžák Na Moráni

místo: Na Moráni, Praha 2

stupeň: STS, DSP

datum: 12/2010-06/2015

firma: KULŠTEJN s.r.o.

investiční náklady: 15.000.000,-Kč

Objekt činžovního domu se nachází v ulici Na Moráni, č.p. 1687 a tvoří spolu s dalšími dvěma činžovními domy uliční frontu samostatného bloku. Stojí na parcele č. 1156 v katastrálním území Praha – Nové Město. Objekt se nachází nedaleko Karlova náměstí, v hustě zastavěné části Prahy, většinu okolních objektů tvoří činžovní domy.

Návrh a projekt byl zpracován na žádsot investora, kterýby rád maximálně zhodnotil objemové parametry objektu, které se na dané lukrativní parcele nabízejí. Pro objekt to znamená revitalizaci suterénu, drobnou přítavbu v dvorní části, nakonec také nástavbu podkroví.


Jedná se o změnu stavby pro její lepší využití, změnu využití přízemí a suterénu objektu, nový výtah v objektu a tři nové mezonetové bytové jednotky v nástavbě podkroví. Přístavbou dojde ke zlepšení standardu stávajících bytových jednotek vznikem nového prostoru pracovny a šatny, přičemž nedojde ke zvýšení počtu osob stávajících bytových jednotek.

Předchozí    

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]