A92_Ordinace Sušice

Zpět na reference

A92_Ordinace Sušice


Datum: 15.10.2015

Kategorie: Veřejné stavby

název: A92_Ordinace Sušice

místo: Sušice

stupeň: STS, DSP

datum: 03/2015 - 09/2015

firma: KULŠTEJN s.r.o.

investiční náklady: 5.000.000,-Kč

Architektonické řešení – kompozice tvarového řešení, materiálové a barevné řešení

Celkový vzhled objektu zůstane téměř zachován, jen ve dvorní části objektu dojde ke zbourání spojovacího krčku, dostavění obvodové zdi, k rozšíření vikýře tak, aby byla vytvořena dostatečná světlá výška místností v podkroví a byla tak zajištěna lepší využitelnost podkrovního prostoru. Rovněž dojde k výměně oken a dveří v objektu za okna typově velmi podobná oknům původním. Renovace fasády proběhne velmi citlivě, kdy dojde k očištění a ošetření soklových ploch, které jsou obloženy lomovým kamenem, nanesení nové omítky v barvě podobné barvě původní.

 

Vnitřní povrchy a celkové interiérové materiálové řešení bude řešeno plně v kompetenci stavebníka. Povrchy podlah budou s největší pravděpodobností řešeny v dlažbě.

Stěny budou řešeny klasickou výmalbou, v koupelnách bude použit keramický obklad.

Předchozí     Další

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]