A110_RD Ujezd u Pruhonic

Zpět na reference

A110_RD Ujezd u Pruhonic


Datum: 10.12.2016

Kategorie: Rodinné domy

název: A110_RD Ujezd u Pruhonic

místo: Újezd u Průhonic

stupeň: DSP

datum: 10/2016 - 12/2016

firma: KULŠTEJN s.r.o., Anna Koukolová

investiční náklady: 5.000.000,-Kč

Architektonické, výtvarné a materiálové řešení
 
Architektonické řešení vychází z místních podmínek, orientace ke světovým stranám a funkční náplně stavby. Hmota objektu je dvoupodlažní s obdélníkovým půdorysem o rozměrech cca 8 x 16 m. Je zastřešena sedlovou střechou s plechovou krytinou. Objekt je zděný z cihelných bloků. Fasáda bude klasicky omítnuta. Vnitřní povrchy a celkové interiérové materiálové řešení budou řešeny dle pokynů architekta.
 
Dispoziční a provozní řešení
Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Vstupním prostorem je předsíň v přízemí, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost, wc, pokoj a garáž. Obývací pokoj, jídelna, kuchyně a chodiště jsou tvořeny jednou místností s přístupem na venkovní terasu. Z venkovní terasy je přístupný též pokoj ve východní části domu. V patře je vedle schodiště chodba, na terou navazují dva dětské pokoje, koupelna, wc, šatna a ložnice s vlastní šatnou.

Předchozí     Další

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]