Aktuality

1 2

připravované projekty 2017


Datum: 15.02.2017


Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících ..

zobrazit celou aktualitu

projekty 2016


Datum: 15.12.2016


během roku 2016 jsme zpracovali dalších 18 projektů - zakázková čísla 106-123, z nichž svým charakterem vybočují například projekt tělocvičny pro zájmové sdružení Taekwondo, dále například rybářské pontony a další. Převážně se jednalo o projekty rodinných a bytových domů, přístaveb, rekonstrukcí. většina z realizovaných projektů je také připravena k realizaci naší firmou. nejvíce se těšíme na půdní vestavbu v Praze 6, nástavbu bytového domu v Čelákovicích, nebo na přestavbu objektu na Tyršově vrchu v Praze 4. ..

zobrazit celou aktualitu

Od října dalších 13 projektů !


Datum: 26.03.2016


Aktuální rozpracovanost a dokončenost projektů Od října 2015 jsme zpracovali dalších 13 kompletních projektů, z nichž polovina je rovnou připravována k výstavbě naší firmou. Jedná se převážně o projekty rodinných domů, ale řešili jsme také například zázemí sportovního klubu či zahradní pavilon ve formě letní kuchyně. Jedním z větších projektů je akce A100_Admin Brno, kde jsme řešili sedmipodlažní administrativní budovu. Atypickým byl také projekt rodinné dvougenerační vily s velmi nejasným a protichůdným zadáním. Se všemi proj..

zobrazit celou aktualitu

10 dokončených projektů


Datum: 01.11.2015


Přibližně od února jsme do konce října zpracovali 10 poměrně náročných projektů, u nichž jsme realizovali vždy minimálně první 4 výkonové fáze. Od příprvy projektu (PPR), přes studii stavby (STS), územní rozhodnutí (DÚR) a dokumentaci pro stavební řízení (DSP). U několika jsme dále pracovali na dokumentaci pro provdení stavby a některé jseme také přímo realizovali. Velmi nás bavila práce na souboru staveb ve Strašnicích, dále na vile ve Všerubské, ale i na RD Hloubětín apod. Oprášnili a zvizualizovali jsme jednu dřívější akci - RD S..

zobrazit celou aktualitu

Dotace 780.000,-Kč !


Datum: 20.02.2015


Pro náš projekt RD Dobříš (A81) se nám podařilo zíkat schválení dotace z programu Nová Zelená Úsporám ve výši 780.000,-Kč ! V našem projektu se jedná o rozsáhlou rekonstrukci, kde výrazně zlepšujeme stav před opatřením a po provedení opatření (po rekonstrukci). Navrhli jsme nový plynový kotel, solární kolektory pro ohřev teplé vody, vzduchotechniku s rekuperací. Celý objekt má rovněž nová dřevěná okna s izolačním trojsklem a obvodobé stěny jsou zatepleny 160mm minerální vaty. Celou rekonstrukci rovněž realizujeme jako certifikovaný d..

zobrazit celou aktualitu

Projekty 2014


Datum: 31.12.2014


O B E C N É   Z H O D N O C E N Í   R O K U   2 0 1 4 Rok 2014 byl vzhledem k předchozím letům co do počtu projektů slabší, což bylo dáno zejména nutností zpracování dokumentací pro provedení stavby u zakázek, které šly do realizace. Rovněž měnší počet projektů přinesl větší důraz na kvalitu a komplexnost zpracovávaných akcí, přičemž zásadní důraz byl kladen na podrobné zpracování studií u zakázek, které jsme následně sami realizovali. K  J E D N O T L I V Ý M   A K C Í M As..

zobrazit celou aktualitu

Nová posila


Datum: 20.10.2014


Náš pracovní tým projekční sekce rozšířila milá kolegyně Ing.arch.Zuzana Vohnoutová, absolventka Fakulty stavební ČVUT v Praze. Věříme, že se jí u nás bude líbit a bude kvalitním přínosem pro náš ateliér. ..

zobrazit celou aktualitu

projektujeme rekonstrukci RD v Dobříši


Datum: 17.01.2014


 RD v Dobříši pochází původně z počátku 20.století a sloužil pro správce majetku rodu Coloredo-Mansfeldů. Jedná se o třípodlažní objekt v poměrně dobrm stavu, který bude citlivě renovován, rekonstruován a případně částečně přestavěn dle požadavků nových majitelů. ..

zobrazit celou aktualitu

podklady k realizaci pro 2 nové lékárny


Datum: 15.01.2014


  Dvě nové lékárny se chystají - v Kyjově a ve Velkém Měziříčí. V Kyjově budeme tentokrát řešit lékárnu přes 2 podlaží, v Meziříčí se bude jednat o podbnou jednotku jako v případě Rychnova - viz. http://www.kulstejn.cz/atelier/reference-8-A76_Lekarna-SUNPHARMA-v-Rychnove ..

zobrazit celou aktualitu

připravujeme nový RD v Lysé


Datum: 10.01.2014


 v lokalitě U Vodárny vznikají nové parcely pro stavbu rodinných domů. Vydané územní rozhodnutí je poměrně "predikativní", nicméně se pokoušíme navrhnout dům na jedné z parcel tak, abychom naplnili očekávání jak investora, tak výrokové části zmíněného "územka" ... ..

zobrazit celou aktualitu

1 2

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]