Aktuality

1 2

připravujeme nový RD ve Strašicích


Datum: 28.11.2013


Na pěkném pozemku ve Strašicích připravujeme návrh přízemního rodinného domu pro čtyřčlennou rodinu. Požadavky jsou velkorysé, pozemek rovněž, čili opět příjemné zadání s příjemnými klienty. Návrh předpokládá odstranění stávající stodoly a vytovření moderního domu, který bude zajišťovat maximální komfort ve své užitné funkci, současně však bude nenáročný na provoz a rovněž pořizovací náklady  budou rozumné. ..

zobrazit celou aktualitu

interiér v Horních Počernicích


Datum: 01.10.2013


Pracujeme na interiéru rodinného domu v Horních Počernících. Zadání je o to složitější, že prosotry jsou již předučeny výběrem podlahových krytin předchozího majitele... ... do prostoru musíme tedy zakomponovat přání majitele nového tak, abychom veskrze protichůdné přístupy citlivě skloubili. Spolupráce s ByDesign ! - http://www.bydesign.cz/ ..

zobrazit celou aktualitu

nová lékárna SunPharma


Datum: 20.09.2013


Zahájili jsme práce na projektu nové lékárny v Kauflandu v Rychnově nad Kněžnou. Lékárna bude v obchodní jednotce 09.14 nového obchodního domu Kaufland, ve Štemberkově ulici. Poměrně složitý prostor jsme vyřešili následovně: ..

zobrazit celou aktualitu

Montpellier - studijní cesta


Datum: 17.05.2013


I letos jsme podnikli tradiční pracovně odpočinkovou cestu do jižní Francie - tentokrát přímo do městečka Villeneuve-les-Maguelone, které se nachází jihozápadně od Montpellier, vzdušnou čarou 2km od pobřeží Středozemního moře, 7km od pláže Palavas. Odtud jsme podnikli cesty do okolních destinací; za zmínku stojí zejména turisticky hojně navštěvované opevněné město Carcassone, vzdálené 150km západním sěrem. Zajímal nás zejména posun v montpellierské výstavbě od naší poslední návštěvy v roce 2011. K našemu překvapení se v Montpellie..

zobrazit celou aktualitu

nové www stránky


Datum: 15.04.2013


Po několika měsících pilování jsme ve spolupráci s graphictools spustili nový web! Za zmínku stojí zjeména sekce pro klienty, kde budou ke stažení aktuální podklady k rozpracované zakázce. Vytvořili jsme rovněž poptávkový formulář pro rychlou komunikaci nad zadáním Vašeho investičního záměru. Rovněž budeme pravidelně obměňovat obraz pozadí, který bude reflektovat naši aktuální tvorbu ... ukázky níže. přejeme si, aby se Vám web líbil a byli jste spokojeni s jeho využíváním..

zobrazit celou aktualitu

1 2

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]