A87_Lékárna SUNPHARMA v Brně

Zpět na reference

A87_Lékárna SUNPHARMA v Brně


Datum: 31.07.2014

Kategorie: Interiéry

název: A87_Lékárna SUNPHARMA v Brně

místo: OD Kaufland Brno - Slatina

stupeň: STS, DSP, DPS, Realizace

datum: 07/2014 - 11/2015

firma: KULŠTEJN s.r.o.

investiční náklady: 2.200.000,-Kč

Byli jsme znovu osloveni pro návrh a projekt nové lékárny SUNPHARMA.

Po úspěšných projektech a realizacích v Prostějově, Rychnově, Kyjově a Velkém Meziříčí jsme byli znovu osloveni, tentokrát jako generální dodavatel celého řetězce lékáren SUNPHARMA pro Českou Republiku. Stali jsme se tedy výhradními dodavateli jak projektové části, tak také celé stavby včetně všech subdodávek.

Návrh lékárny vychází z předchozího konceptu poprvé použitého v lékárně v Rychnově. Tento koncept se osvědčil a vzhledem k téměř shodné konstituci obchodní jednotky v OD Kaufland v Brně to pro nás znamenalo transformovat rychnovský projekt na nové prostory. Samozřejmě se v nové obchodní jednotce v Brně již vychytaly mouchy předchozích projektů a vznikl tak kvalitní návrh, který byl znovu originálním dílem, zajišťujícím bezchybné fungování dispozice ve vztahu k provozním vazbám jednotlivých prostorů tak, aby zejména personál měl v poměrně stísněných podmínkách vytvořen prostor pro dobré fungování.
 

Předchozí     Další

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]