A104_RD Jesenice

Zpět na reference

A104_RD Jesenice


Datum: 30.11.2016

Kategorie: Rodinné domy

název: A104_RD Jesenice

místo: Jesenice

stupeň: STS, DSP, DPS, Realizace

datum: 10/2016

firma: KUŠLTEJN s.r.o.

investiční náklady: 5.000.000,-Kč

Architektonické řešení:

Investiční záměr předpokládá novostavbu rodinného domu pro jednu rodinu. Dotčený pozemek se nachází v jihozápadní okrajové části obce Jesenice, k.ú. Jesenice u Prahy. Cílem je vytvořit současný moderní objekt splňující současné nároky na individuální bydlení jak po stránce vybavení a dispozičního řešení, tak po stránce technologické a materiálové.

Návrh předpokládá výstavbu dvoupodlažního objektu. Hmotové řešení vychází z jednoduchosti kvádru, hmota druhého podlaží je překonzolována přes hmotu přízemí a vzniká tak krytý vstup do objektu a přesahy částečně stínící proskleným plochám v přízemí. Půdorysný tvar je nepravidelné L. Objekt je zastřešen plochou střechou. Jižní a západní fasády jsou otevřeny do zahrady pomocí prosklených ploch.

Z hlediska dispozice je první nadzemní podlaží velkoryse pojato jako provozní a denní podlaží s prostorem hlavního vstupu se šatnou, dále pak halou, hlavním obytným prostorem s kuchyňským koutem a jídelnou, odkud je vstup na terasu. Na tomto podlaží jsou v severní části situovány technická místnost a pracovna, v jižní části se nachází ložnice se zázemím (šatnou a koupelnou). Druhé nadzemní podlaží je ponecháno jako privátní a ložnicové podlaží, kde jsou navrženy tři komfortní ložnice (2 dětské pokoje a pokoj pro hosty) a společná koupelna.
 

Předchozí     Další

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]