N31_Přístavba RD Hájek

Zpět na reference

N31_Přístavba RD Hájek


Datum: 01.05.2013

Kategorie: Rodinné domy

název: N31_Přístavba RD Hájek

místo: Praha 22, Hájek

stupeň: DPS

datum: 05/2013

firma: Ing.arch.Vladimír Kříž; KULŠTEJN s.r.o.

investiční náklady: 800.000,-Kč

Přístavba rodinného domu v Hájku řeší rozšíření obytné plochy stávajícího rodinného domu (realizace 2005) cca o 25m2 a vytváří tak paralelní obytný prostor, který je od domu separován a vytváří tak klidovou oázu s krbem, která přímo ústí do zahrady skrze dvě velká francouzská okna.
Rovněž je přístavbou vyřešeno kryté parkovací stání pro druhé auto, které je v dané lokalitě pro čtyřčlenou rodinu nutností.
Přístavba vytváří rovněž protor pro sklad zahradní techniky, která přmo navazuje na prostor krytého stání.
Stavební úpravou se rovněž rozšířilo zádveří domu, které tak zajišťuje pohodlný tmperovaný prostor před samotnou vstupní halou domu.
Zastřešení přístavby je řešeno plochou zelenou střechou s extenzivní zelení.
Fasáda domu byla zvolena dřevěná, s vodorovným kladením, v tmavě hnědé barvě, která koresponduje s barvou okeních rámů.

Předchozí     Další

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]