I14_Interiér Horní Počernice

Zpět na reference

I14_Interiér Horní Počernice


Datum: 18.10.2013

Kategorie: Interiéry

název: I14_Interiér Horní Počernice

místo: Horní Počernice

stupeň: STS

datum: 10/2013

firma: byDesign o.s., KULŠTEJN s.r.o.

investiční náklady: 1.500.000,-Kč

Zakázka interiéru v rodinném domě v Horních Počernicích se k nám dostala již ve fázi, kdy byla novostavba před dokončením, ovšem již z částečnou realizací vnitřních povrchů, podhledů a dalších interiérových prvků.
Zakázka byla o to složitější, že téměř veškeré krytiny podlah byly položeny, či nakoupeny, stejně jako byly již realizovány koupelny. Vše dle představ původního majitele domu.
Nový majitel se rozhodl pro renovaci interoéru dle svých představ, které ne vždy konvenovaly s již nastoleným směrem.
Pokusili jsme se vytvořit interiér, který by původní koncepci odlehčil, zároveň aby však nebyl v přímém kontrastu k realizovaným prvkům. Použili jsme přírodní odstíny, dětské pokoje jsme rozsvítili do dětské hravosti úměrné věku dětí nového majitele. 
Celkově se interiér nesnaží překonávat nadčasové trendy, jde naproti spíše civilnímu a designově propracovanému řešení.

Spolupráce s byDesign ! - www.bydesign.cz

Předchozí     Další

připravované projekty 2017

Pro rok 2017 máme rozpracovaných 14 projektů, z nichž 12 je připravováno k realizaci naší stavební firmou. Jedná se o 7 rodinných domů, 3 půdní vestavby a 2 veřejné stavby.  Aktuálně pracujeme na všech 14 projektech, z nich je 7 v procesu satvebního řízení a zbývajících 7 projektů bude podáno do konce března. Včech 14 projektů by mělo získat stavební povolení nejpozději do konce června 2017. Dále je připravován větší developerský projekt, který se připravuje na pozemku velikosti 10tis.kč m2 a měl by být realizován v následujících .... [pokračování]